top of page

Karşılama/Düo/Trio

İZMA Müzik Organizasyon olarak, en özel anlarınızda yanınızdayız. Bir iş yemeğinde aradığınız soft bir müzik mi? Trio ekibimiz, klasik müzik repertuvarı ile etkinliğinize çok hoş bir ambiyans sağlayabilir. Düğününüz mü var? Davetlilerinizi karşılarken trio ya da düo karşılama ekibimizin şık bir repertuvarı ile merhaba diyebilirsiniz. Ramazan Ayı'nda iftar yemeği mi organize ediyorsunuz? Trio ekibimiz ile Türk Klasik Müziği'nden oluşan repertuvar eşliğinde siz ve konuklarınız, tam olarak geleneksel bir akşam yaşayabilirsiniz.

Pop BAND

Düğün, festival, yeniyıla giriş, bayram vb. özel günlerde İZMA Pop BAND yanınızda. Eski 45'liklerden, günümüzün en güncel pop müzik eserlerine, biraz yabancı, bolca Türkçe repertuvarıyla ekibimiz, ağır dans ve yemek müziklerinden hareketli dans müziklerine tam bir eğlence vaad ediyor.

Caz BAND

Bir kır düğününde ya da plajda caz müzik eşliğinde evlenmek, şimdi çok moda. Eğer sizin de hayaliniz bu şekilde ise sizin için İzmir'in en özel Caz müzik sanatçılarından oluşan BAND'imizle tanışın.

Türk Müziği BAND

Geleneksel tınılar çok mu hoşunuza gidiyor? Ya da Konseptiniz geleneksel mi? Ya da Türk Kültürünü tanıtan turistik bir organizasyon mu yapıyorsunuz? İşte tam bu noktada Türk Müziği BAND'lerimiz yardımınıza yetişiyor. 

Ses Sistemi

Organizasyonlarınız için ses sistemi ihtiyaçlarınızı , çözüm ortaklarımızla bir elden size çözüme kavuşturuyoruz. Lütfen iletişime geçiniz.

Bando

Düğün, gelin alma, kına gibi organizasyonları ya da bayramları İzmir'de Balkan bandosu ile kutlarız. Sizin için işinin ehli uzman ekibimiz hazır!

DJ

DJ ile sade bir organizasyon artık bütün etkinliklerin vaz geçilmezi. Yine çoğu zaman yoğun bir programın "after"ı da DJ ile devam eder. Sizin tercihiniz hangisi?

bottom of page