top of page

Hakkımızda

Müzik eğitimi sektöründe, kurulduğu günden bugüne, eğitim kalitesinin yanı sıra adından sıkça yenilikleriyle de söz ettiren İzmir Müzik Akademisi (İZMA), Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı müzik teknolojileri sertifika programlarıyla alana ilişkin kurs sunan, Türkiye'nin ikinci, İzmir'in tek okuludur. Eğitimleriyle müzik prodüksiyon ve teknik eleman sektörüne nitelikli insan sağlamayı hedefleyen okulumuza ait bir alt marka olarak, 2019 yılında, hem eğitimlerimizi uygulamaya dökmek, deyim yerindeyse staj alanı yaratmak; hem de İzmir bölgesindeki en iyi müzik prodüksiyon şirketi olma hedefiyle yola çıkarak İZMA Müzik Yapım'ı kurduk.

Ekibimizin alan mezunu olması ve elimizdeki insan kaynağından aldığımız güçle üretmek, bizim kimliğimizin bir parçası haline gelmekte ve başta İzmir olmak üzere en iyi ve ünlü isimlerle iş birlikleri yapmak başlıca hedeflerimizden olmaktadır.

İZMA Müzik Yapım olarak, sahip olduğumuz 2 stüdyomuzda, benzersiz ve faydalı bir deneyim sağlamak için sizlere, diğer stüdyoların tipik klostrofobik sınırlarından uzak, farklı bir ortam sunuyoruz. Eğitim uygulama olanaklarının yanı sıra konumumuzdan mekan tasarımına, ses kayıt ve prova deneyimlerinizden prodüksiyona; altyapımızı oluşturan ve "legend series" olarak tabir edilen ekipmanlarımızla temel hedeflerimiz; kalite, profesyonellik ve mutluluğunuzdur.  Bu kapsamda, uzun prova ya da kayıt seanslarınızın molalarında, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedin diye sınırlı bir deniz manzarasına sahip otel konforunda bir alanda, dilerseniz Play Station eşliğinde, temiz bir yastık ve sıcak bir battaniye hazır bulundurmayı ihmal etmedik. Ayrıca siz sanatçılarımız için kapımızın önünde özel olarak ayrılmış kapalı otoparkımızı kullanabileceğinizi ve dilerseniz VIP transfer hizmetinden de yararlanabileceğinizi unutmayın!

Yerimiz, Alsancak'ta; İZBAN, metro, tramvay, vapur ve otobüs hatlarının tam merkezinde, İzmir'in ulaşıma en elverişli yeri ve bütün sosyal hayatın buluşma adresi olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ndedir. Hayatın merkezinde, şehrin içinde, hareketli fakat bir o kadar soyutlanmış konumumuzla fark yaratmaktayız. Kaliteden ödün vermeden, VIP hizmet anlayışı ile soyutu somuta dönüştürmek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

bottom of page