top of page

Hakkımızda

İzmir Müzik Akademisi'nin müzik eğitimi sektöründe 10 yıllık geçmişine dayanan nitelikli müzisyen ve sanatçı ağından yararlanarak oluşturduğumuz İZMA BAND ve kuruluşumuzun İzmir&Bremen Kardeş Şehir Projesi kapsamında Bremen'de kurulu WESTEND KULTUR WERKSTATT partnerliği ile sağlanan ilişkilerinden doğan ve kurucumuz Güvenç BİRER'in de yer aldığı iki şehrin sanatçıları ile oluşturduğumuz SIKINTI YOK BAND gibi prestijli gruplarımızla her türlü müzik zevkine hitap ediyoruz.

Klasik
Türk Müziği'nden Klasik Batı Müziği'ne, Caz'dan Pop'a, Türk Halk Müziği'nden World Müzik'
e geniş bir yelpazede BAND'lerimiz performans sunmaktadırlar.

Kokteyl, karşılama, evlilik teklifi, gelin alma, kına gecesi, nişan, düğün, doğum günü, iş yemeği, iftar yemeği, bayram kutlamaları ve davet gibi her türlü organizasyonda, en özel anlarınıza, en özel katkı için birlikte çalışabiliriz. Kalitemizi, gruplarımızın üyesi sanatçılarımızın üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmasına ve uzun yıllar sahne alarak, albüm veya sahne çalışmaları ile adını duyurmuş tescilli isimlerle çalışmamıza borçluyuz.

İZMA BAND Logo

Partnerlerimiz ve Çözüm Ortaklarımız

Logo_Kulturwerkstatt_Westend

Bremen Senatosu'nun Partnerliğimize İlişkin Belgesi

WESTEND Kultur Werkstatt'ın

Partnerliğimize İlişkin Belgesi

İzmir&Bremen Kardeş Şehir Protokolü kapsamında yürütülen uluslararası müzik organizasyonlarını Bremenli partnerimiz WESTEND KULTUR WERKSTATT ile birlikte 2016 senesinden beri yürütmekteyiz. WESTEND, Bremen Senatosu tarafından desteklenen bir Kültür Atölyesidir. İzmir Müzik Akademisi nezdinde kurulan ilişkilerimiz, İZMA Müzik Yapım & Organizasyon altında konser organizasyonları ve albüm çalışmaları ile devam etmektedir. İki partner kuruluş olarak sanatçı ve eğitmenlerimizin kurduğu SIKINTI YOK ENSEMBLE'ın kayıt işlemleri ise stüdyolarımızda yapılmaktadır. 

Sıkıntı Yok Ensemble Logo
bottom of page