Hakkımızda

Müzik eğitimi sektöründe, kurulduğu günden bugüne, eğitim kalitesinin yanı sıra adından sıkça yenilikleriyle de söz ettiren İzmir Müzik Akademisi (İZMA), Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı müzik teknolojileri sertifika programlarıyla İzmir'in tek alan kursları sunan okuludur. Eğitimleriyle müzik prodüksiyon ve teknik eleman sektörüne nitelikli insan kaynağı sağlamayı hedefleyen okulumuza ait bir alt marka olarak, 2019 yılında, hem eğitimlerimizi uygulamaya dökmek, deyim yerindeyse staj alanı yaratmak; hem de İzmir bölgesindeki en iyi müzik prodüksiyon şirketi olma hedefiyle yola çıkarak İZMA Müzik Yapım'ı kurduk.

Ekibimizin alan mezunu olması ve elimizdeki insan kaynağından aldığımız güçle üretmek bizim kimliğimizin bir parçası haline gelmekte ve başta İzmir olmak üzere en iyi ve ünlü isimlerle iş birlikleri yapmak başlıca hedeflerimizden olmaktadır.

İZMA Müzik Yapım olarak sahip olduğumuz stüdyomuzda, benzersiz ve faydalı bir deneyim sağlamak için sizlere, diğer stüdyoların tipik klostrofobik sınırlarından uzak, farklı bir ortam sunarken, eğitim uygulama olanaklarının yanı sıra konumumuzdan mekan tasarımına, ses kayıt ve prova deneyimlerinizden prodüksiyona kadar temel hedeflerimiz; kalite, profesyonellik ve mutluluğunuzdur. Yerimiz Alsancak'ta; İZBAN, metro, tramvay, vapur ve otobüs hatlarının tam merkezinde ve çevresindeki otoparklarla İzmir'in ulaşıma en elverişli konumunda bulunmaktadır.

Konumdan mekan tasarımına, deneyimden prodüksiyona kadar, kalite bizim için en önemli detay. İyi ekipmanlarla, soyutu somuta dönüştürmek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Vizyon

İzmir'de uluslararası standartlarda bir müzik yapım şirketi olmak ve dünya standartlarında prodüksiyon işleri yaparak sektöre katkı sunmak.

Misyon

Yerel, bölgesel ve küresel ölçekte, müzik prodüksiyon alanında nitelikli ürün ortaya koyma ve müzik teknolojileri alanında, nitelikli insan kaynağına yeni ufuklar yaratan; bu kapsamda sektörün bütün yeniliklerini bünyesinde barındıran, rekabetçi ve sektöre yön veren bir şirket olmak.

Ekibimiz
Güvenç Birer
Güvenç Birer

Kurucu ___ Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı mezunu.

press to zoom
Turgay Gündoğdu
Turgay Gündoğdu

Eğitim Sorumlusu ___ Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Müzik Bilimleri Anabilim Dalı yüksek lisans mezunu. Akademimizde müzik bölümlerine hazırlık, piyano, bağlama, tanbur, temel müzik bilgileri; bona-solfej-dikte-deşifre, klasik armoni, bilgisayarda nota yazım teknikleri, çalgı bilgisi ve frekans analizi, ses kayıt teknolojilerinin kültürel tarihi dersleri ile Geleneksel Türk Halk Müziği Topluluğu'nun çalışmalarını yürütmektedir.

press to zoom
Zuhal Doğan
Zuhal Doğan

Halkla İlişkiler & Öğrenci İşleri

press to zoom
Mehmet Ali Özbekli
Mehmet Ali Özbekli

Müzik Teknolojileri Uzmanı ___ Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Teknolojisi Anabilim Dalı Mezunu. Kuruluşumuzda ses kayıt, mix, mastering gibi müzik prodüksiyon işleri ile ilgili çalışmaları yürütmektedir.

press to zoom